Rasespesial 2020
Rasespesialen 2020 var en litt spesiel spesial da vi arrangerte 2 utstillinger samme dag. Først hadde vi et cert show også hadde vi Jubileums utstilling. Utstillingene ble arrangert i Høyenhallen i Røyken.
På Cert show var det Anders Tunold-Hanssen som dømte og her var det totalt 49 påmeldte
På Jubileums showet var det Espen Engh som dømte og her var det totalt 51 påmeldt.
Vi avholdt også Suprem Best In Show for all som var blitt BIS på begge utstillingene
Suprem Best In Show
Sunstreaker Losing My Religion
Resultater Jubileums Show
Dommer: Espen Engh
Best In Show
Sunstreaker Losing My Religion
Best In Show 2
Funky Jazz By Little Jade
Best In Show Veteran
Sunstreaker Losing My Religion
Best In Show Veteran 2
Bigwig Willie By Little Jade
Best In Show Junior
Eventyrvannets Prinsesse Irma
Best In Show Junior 2
Volka Winning Smile
Best In Show Valp
Moelmo`s Poker Face
Beste Hannhund
1. Funky Jazz By Little Jade
2. I'm Your Heybett Jemalle
3. Crackerjack Freuhartang
4. Bigwig Willie By Little Jade
Beste Tispe
1. Sunstreaker Losing My Religion
2. Dla Mnie Idealna Pretensja
3. Artic Flyer's Queen of Hearts
4. Eventyrvannets Prinsesse Irma m/cert
Beste Bevegelser
Av Da Mia Cuccia King Atilla
Beste Hode
I`M Your Heybett Jemalle
Beste Hud
Funky Jazz By Little Jade
Beste Pels
Sunstreaker Losing My Religion
Beste Bitt
Ferrari Perle By Little Jade
Resultater Cert Show
Dommer: Anders Tunold-Hanssen
Best In Show og Best In Show Junior
Vivka Sasima
Best In Show 2
Funky Jazz By Little Jade
Best In Show Veteran
Bigwig Willie By Little Jade
Best In Show Veteran 2
Sunstreaker Losing My Religion
Best In Show Junior
Vivka Sasima
Best In Show Junior 2
Artic Flyer's Mount Blanc
Best In Show Valp
Jean DarkThe Nightfly
Best In Show Oppdretter
Little Jade
Beste Hannhund
1. Funky Jazz By Little Jade
2. Bigwig Willie By Little Jade
3. I'm Your Heybett Jemalle
4. Nacho Winning Smile
Beste Tispe
1. Vivka Sasima m/cert
2. Dla Mnie Idealna Pretensja
3. Sunstreaker Losing My Religion
4. Jean Dark October Song